
Κουρτίνα Μπάνιου (180x180) Με Κρίκους San Lorentzo Kingdom
29×27 εκ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 29×27 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Πλουτίστε το μπανιο σας με όμορφες εικόνες μέσα στα πλαίσια άριστης ποιότητας και προσιτής τιμής. Κουρτίνα από πολυεστερικό αδιαβροχοποιημένο ύφασμα, προστατεύει και αναβαθμίζει την αισθητική του χώρου σας. **ΟΙ ΚΡΙΚΟΙ ΠΕΡΙΛΑΜΒΑΝΟΝΤΑΙ.**
| Πλάτος: | 29 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 27 εκ |
| Width | 29 cm |
|---|---|
| Depth | 27 cm |
| Height | 4 cm |
| Total weight | 0.5 kg |
| Χρώμα | Λευκό |
| Material | 100% Polyester |
| Κατασκευαστής | San Lorentzo |

29×27 εκ
Σε απόθεμα
29×27 εκ
Σε απόθεμα
29×27 εκ
Σε απόθεμα
23×2 εκ
Σε απόθεμα

180×27 εκ
Σε απόθεμα
240×27 εκ
Σε απόθεμα

29×27 εκ
Σε απόθεμα
29×27 εκ
Σε απόθεμα
29×27 εκ
Σε απόθεμα


Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 1 ημέρα
29×27 εκ
Σε απόθεμα
180×27 εκ
Σε απόθεμα
29×27 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

140×26 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
29×27 εκ
Σε απόθεμα
29×27 εκ
Σε απόθεμα
29×27 εκ
Σε απόθεμα

29×27 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
29×27 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα

270×26 εκ
Σε απόθεμα

180×27 εκ
Σε απόθεμα
29×27 εκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα

Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

Ύφασμα
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

106×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
123×20×8 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
176×34 εκ, μοντέρνο, όρθια
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα