
Κουρτίνα Μπάνιου + Πατάκι (Σετ 3τμχ) Με Κρίκους Guy Laroche Blum Silver
29×27 εκ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 180×27 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Πλουτίστε το μπανιο σας με όμορφες εικόνες μέσα στα πλαίσια άριστης ποιότητας και προσιτής τιμής. Κουρτίνα από πολυεστερικό αδιαβροχοποιημένο ύφασμα, προστατεύει και αναβαθμίζει την αισθητική του χώρου σας. **ΟΙ ΚΡΙΚΟΙ ΔΕΝ ΠΕΡΙΛΑΜΒΑΝΟΝΤΑΙ.**
| Πλάτος: | 180 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 27 εκ |
| Χρώμα | Άσπρο |
|---|---|
| Width | 29 cm |
| Depth | 27 cm |
| Height | 4 cm |
| Total weight | 0.5 kg |
| Material | 100% Polyester |
| Κατασκευαστής | San Lorentzo |

29×27 εκ
Σε απόθεμα
29×27 εκ
Σε απόθεμα
23×2 εκ
Σε απόθεμα
120×5 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
29×27 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

3×20 εκ
Σε απόθεμα

29×27 εκ
Σε απόθεμα

29×27 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα



29×27 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

29×27 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
132×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα


Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα

13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
16×100×29 εκ, με πόδια, μοντέρνο
Σε απόθεμα