
vidaXL Κάλυμμα Τραπέζι Μονόχρωμο Μαύρο 82 x 82 x 15 εκ ύφασμα
Τετράγωνο
Διαστάσεις 37×29 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Τραπεζομάντηλο 135x180 από την εταιρεία Gofis Home σε εκρού χρώμα με μπλε vintage σχέδιο. Είναι κατασκευασμένο από ύφασμα σύνθεσης 85% βαμβάκι και 15% λινό. Φινιρισμένο με θερμό αέρα για ύφασμα με μαλακή και χυτή αίσθηση. Ιδανικό για να στολίσει το τραπέζι της κουζίνας ή της τραπεζαρίας σας δίνοντας μια ιδιαίτερη πινελιά στο χώρο.
| Πλάτος: | 37 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 29 εκ |
| Υλικό | Βαμβάκι, Λινό |
|---|---|
| Ποικιλία | Τραπεζομάντηλο |
| Width | 37 cm |
| Depth | 29 cm |
| Height | 5 cm |
| Total weight | 0.6 kg |
| Χρώμα | Εκρού,Μπλε |
| Material | 85% Βαμβάκι 15% Λινό |
| Κατασκευαστής | Gofis Home |

Τετράγωνο


Βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
37×29 εκ, βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
36×28 εκ, πολυεστέρας, επιτραπέζιοι δρομείς
Σε απόθεμα
Τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
Τετράγωνο

Τραπεζομάντηλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
37×29 εκ, βαμβάκι, pvc
Σε απόθεμα

37×29 εκ, βαμβάκι, pvc
Σε απόθεμα

Βαμβάκι, ορθογώνιο, τετράγωνο


36×28 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα

37×29 εκ, βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα


37×29 εκ, βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
36×28 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
37×29 εκ, βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
37×29 εκ, βαμβάκι, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα

Τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν


150×250 εκ, ορθογώνιο, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
37×29 εκ, βαμβάκι, λινό
Σε απόθεμα
Τραπεζομάντηλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
40×28 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα


13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα

13×92×43 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
176×34 εκ, μοντέρνο, όρθια
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα

83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα