
Πετσέτα Χεριών (30x50) White Fabric Leora Black 600gsm
30×50 εκ, βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 35×27 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Σετ πετσέτες μπάνιου από την εταιρεία White Fabric σε μαύρο χρώμα. Διαθέτουν φάσα με λευκό φλοράλ σχέδιο. Η πετσέτα προσώπου έχει διακοσμητικές φουντίτσες στο τελείωμα. Είναι κατασκευασμένες από 100% βαμβάκι, εξαιρετικής ποιότητας, βάρους 600gsm, που τις καθιστά απαλές και πολύ απορροφητικές. Επίσης, είναι φιλικές στο δέρμα. Είναι χειροποίητες φτιαγμένες με προσοχή στη λεπτομέρεια.
| Πλάτος: | 35 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 27 εκ |
| Υλικό υφάσματος | Βαμβάκι |
|---|---|
| Σετ | Σετ |
| Width | 35 cm |
| Depth | 27 cm |
| Height | 8 cm |
| Total weight | 1 kg |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Material | 100% Βαμβάκι |
| Κατασκευαστής | White Fabric |

30×50 εκ, βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμα
30×20 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, σετ

30×50 εκ
Σε απόθεμα
30×50 εκ, βαμβάκι, ύφασμα απο μπαμπού
Σε απόθεμα
35×27 εκ, βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, ύφασμα απο μπαμπού, σετ
Σε απόθεμα
70×140 εκ, βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, σετ

Βαμβάκι

Βαμβάκι, πετσέτες θαλάσσης
Σε απόθεμα
30×50 εκ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
35×27 εκ, σετ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, σετ

30×50 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
75×150 εκ, πολυεστέρας, πετσέτες θαλάσσης
Σε απόθεμα
50×20 εκ, βαμβάκι, σε τεμάχια
Σε απόθεμα
30×50 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
70×140 εκ, σετ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, σετ

28×15 εκ, βαμβάκι, σε τεμάχια
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
30×50 εκ, βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

30×50 εκ, βαμβάκι, γρήγορο στέγνωμα
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

12×80 εκ
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
10×62×58 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

13×92×43 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα
12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα