
Ριχτάρι Καναπέ Τετραθέσιου (180x330) Rythmos Raven L.Grey
Βαμβάκι
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 42×32 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Ριχτάρι πολυθρόνας σε ανοιχτό γκρι χρώμα, με διακοσμητικά κρόσια στο τελείωμα από την εταιρεία Rythmos. Το ζακάρ ύφασμα από 80% βαμβάκι και 20% polyester το καθιστά ιδανικό για όλους τους μήνες του χρόνου. Συνδυάστε το με τις υπόλοιπες διαστάσεις του ίδιου σχεδίου για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα.
| Πλάτος: | 42 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 32 εκ |
| Υλικό | Βαμβάκι |
|---|---|
| Width | 42 cm |
| Depth | 32 cm |
| Height | 8 cm |
| Total weight | 1.2 kg |
| Χρώμα | Γκρι |
| Material | Βαμβάκι |
| Κατασκευαστής | Rythmos Home |

Βαμβάκι
Σε απόθεμα

Βαμβάκι
Σε απόθεμα
42×32 εκ, πλεκτά, συνθετική γούνα
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
180×180 εκ, fleece, ύψος
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

27×14 εκ, fleece
Σε απόθεμα
58×55 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

42×32 εκ, υφαντά, βαμβάκι
Σε απόθεμα


Βαμβάκι
Σε απόθεμα
42×32 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα


Fleece
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
42×32 εκ, υφαντά, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, fleece
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα

Βαμβάκι

Βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα


15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα

12×80 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
106×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα