
Ξύλο Κοπής (30x43) Espiel HOL1364
45×15 εκ, ξύλο
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Ξύλα κοπής σε σετ 3 τεμάχια για χρήση στην κουζίνα. Είναι κατασκευασμένα από ξύλο bamboo σε φυσική απόχρωση. Το bamboo είναι ένα ιδιαίτερα ελαφρύ, ανθεκτικό υλικό με αντιβακτηριδιακή δράση και φιλικό προς το περιβάλλον. Σε αντίθεση με το παραδοσιακό ξύλο, το μπαμπού είναι πιο ανθεκτικό στα σημάδια των μαχαιριών και στην υγρασία. Είναι κατάλληλα για φρούτα, λαχανικά, ψάρια και κρέας. Για να διατηρήσετε την ποιότητα της σανίδας σας, καλό είναι να την αλείψετε με λίγο φυτικό λάδι.
| Υλικό | Ξύλο, Μπαμπού |
|---|---|
| Width | 22 cm |
| Depth | 14 cm |
| Height | 2 cm |
| Total weight | 0.5 kg |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Material | Bamboo |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

45×15 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
28×28 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
132×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα