
Μύλος Πιπεριού/Αλατιού 21.5εκ. F-V Harmony 203014
Ξύλο
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Μπουκάλι για το λάδι ή το ξύδι με μίνιμαλ σχεδιασμό. Είναι κατασκευασμένο από διάφανο γυαλί και διαθέτει ασημί πώμα από ανοξείδωτο ατσάλι για μεταφορά χωρίς διαρροές. Ιδανικό μπουκάλι για το τραπέζι σας. Χωρητικότητα 500ml.
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι, Ατσάλι, Γυαλί |
|---|---|
| Χρώμα | Κίτρινο |
| Width | 6 cm |
| Depth | 6 cm |
| Height | 29 cm |
| Total weight | 0.428 kg |
| Material | Γυάλινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Μύλοι πιπεριού
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο

Ξύλο




Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα
Ξύλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Ανοξείδωτο ατσάλι, ατσάλι, γυαλί
Σε απόθεμα

Γυαλί
Σε απόθεμα
Ανοξείδωτο ατσάλι, ατσάλι
προς αποστολή σε 4 ημέρες
Ξύλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα




Ανοξείδωτο ατσάλι, ατσάλι
προς αποστολή σε 4 ημέρες
Ξύλο, γυαλί
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο, γυαλί
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Ξύλο
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα




7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα


Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
8×10×41 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

50×172 εκ, 3, ξύλο
Σε απόθεμα

13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα
120×10×37 εκ, με ράφια
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, επιτοίχια, ξύλο
Σε απόθεμα
Σετ, ρηχό, πορσελάνη
Σε απόθεμα