
Μπουκάλι Νερού 1lt Z-L 19671
Γυαλί
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Μπουκάλι για το νερό κατασκευασμένο από διάφανο γυαλί με καπάκι από ανοξείδωτο ατσάλι. Κατάλληλο και για αλκοολούχα ποτά, αναψυκτικά, χυμό κα. Ιδανικό για καθημερινή χρήση στο σπίτι ή στο γραφείο. Χωρητικότητα: 970ml.
| Υλικό | Γυαλί |
|---|---|
| Width | 9 cm |
| Depth | 9 cm |
| Height | 29 cm |
| Total weight | 0.57 kg |
| Χρώμα | Διάφανο |
| Material | Γυάλινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Γυαλί
Σε απόθεμα
Γυαλί, διάμετρος
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα

Γυαλί, διάμετρος
Σε απόθεμα
Γυαλί, διάμετρος
Σε απόθεμα



Γυαλί
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Πλαστικό

Γυαλί
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Γυαλί
Σε απόθεμα

Γυαλί
Σε απόθεμα


Πλαστικό
προς αποστολή σε 4 ημέρες
Γυαλί
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Γυαλί
προς αποστολή σε 4 ημέρες
Πλαστικό
προς αποστολή σε 4 ημέρες
Πλαστικό, γυαλί
προς αποστολή σε 4 ημέρες
Γυαλί
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα





Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

12×80 εκ
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα

Κλασικό
Σε απόθεμα
Ξύλο, ύφασμα
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
16×100×29 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα