
8,9 €
Παγούρι Αλουμινίου 600ml Laken Πορτοκαλί
Αλουμίνιο
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Μπουκάλι για το νερό κατασκευασμένο από διάφανο γυαλί με καπάκι από ανοξείδωτο ατσάλι. Κατάλληλο και για αλκοολούχα ποτά, αναψυκτικά, χυμό κα. Ιδανικό για καθημερινή χρήση στο σπίτι ή στο γραφείο. Χωρητικότητα: 500ml.
| Υλικό | Γυαλί |
|---|---|
| Width | 7 cm |
| Depth | 7 cm |
| Height | 24 cm |
| Total weight | 0.364 kg |
| Χρώμα | Διάφανο |
| Material | Γυάλινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Αλουμίνιο
Σε απόθεμα
Αλουμίνιο
Σε απόθεμα
Αλουμίνιο
Σε απόθεμα



Γυαλί, διάμετρος
Σε απόθεμα
Γυαλί, διάμετρος
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα
Γυαλί
προς αποστολή σε 4 ημέρες



Γυαλί, διάμετρος
Σε απόθεμα

Γυαλί
Σε απόθεμα

Γυαλί
Σε απόθεμα

Γυαλί

Πλαστικό
προς αποστολή σε 4 ημέρες
Πλαστικό
προς αποστολή σε 4 ημέρες
Πλαστικό, γυαλί
προς αποστολή σε 4 ημέρες
Γυαλί



Γυαλί
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα
Πλαστικό

Πλαστικό
προς αποστολή σε 4 ημέρες
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα


Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα
193×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα

13×92×43 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα

18×35×53 εκ
Σε απόθεμα
83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα