
Διακοσμητικοί Καθρέφτες Τοίχου (Σετ 4τμχ) A-S Roman 210411
3×75 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 6×42 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Καθρέφτης τοίχου με στρογγυλό σχήμα και μοντέρνο σχεδιασμό. Το πλαίσιο είναι κατασκευασμένο από μεταλλικό υλικό σε μαύρο χρώμα και διαθέτει ζώνη για να κρεμιέται. Ιδανικός για τοποθέτηση στο σαλόνι, το χολ, το γραφείο ή σε όποιον άλλο χώρο σας είναι απαραίτητος. Μπορεί να λειτουργήσει ως χρηστικό ή ως διακοσμητικό στοιχείο στο χώρο σας.
| Πλάτος: | 42 εκ |
|---|---|
| Υψος: | 6 εκ |
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο, Ανατολίτικο |
|---|---|
| Σχήμα | Στρογγυλό |
| Width | 42 cm |
| Depth | 41 cm |
| Height | 6 cm |
| Total weight | 0.84 kg |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Material | Μεταλλικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

3×75 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
1×76 εκ, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
3×34 εκ, μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
47×31 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
26×20 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
26×20 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
4×121 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
2×97 εκ, μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα



Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

47×47 εκ, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
66×113 εκ, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
120×78 εκ, μοντέρνο, άτυπη
Σε απόθεμα
Ξύλο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα


19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα

22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα


13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα