
13,9 €
Διαστάσεις 4×19 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Επιτραπέζιος καθρέφτης κατασκευασμένος από μεταλλικό υλικό σε ασημί χρώμα. Ο καθρέφτης είναι περιστρεφόμενος και από την μια πλευρά είναι μεγεθυντικός x3 για να βλέπετε την κάθε λεπτομέρεια του μακιγιάζ σας ή να βγάζετε τα φρύδια σας. Ιδανικός για απόλυτη ακρίβεια στο μακιγιάζ ή την περιποίηση σας.
| Πλάτος: | 19 εκ |
|---|---|
| Υψος: | 4 εκ |
| Width | 19 cm |
|---|---|
| Depth | 19 cm |
| Height | 4 cm |
| Total weight | 0.83 kg |
| Χρώμα | Ασημί |
| Material | Μεταλλικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |


Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
132×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα