
Καλάθι Αποθήκευσης (39x25x19.5) T-D Storage Khaki 8861143
Σετ
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Καλάθι αποθήκευσης με μίνιμαλ σχεδιασμό. Είναι υφασμάτινο, κατασκευασμένο από 100% polyester σε βεραμάν χρώμα. Ιδανικό για να αποθηκεύσετε τα μικροπράγματα σας στο μπάνιο, το καθιστικό, την κουζίνα ή όπου αλλού θέλετε. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα προϊόντα του ίδιου σετ για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα.
| Σετ καλαθιών | Σετ |
|---|---|
| Χρώμα | Πράσινο |
| Width | 30 cm |
| Depth | 16 cm |
| Height | 3 cm |
| Total weight | 0.117 kg |
| Material | Υφασμάτινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Σετ
Σε απόθεμα




Τετράγωνο, ύφασμα, σετ

Σετ
Σε απόθεμα

Σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Στρογγυλό, ύφασμα

Σετ
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Στρογγυλό

Ύφασμα
Σε απόθεμα



Σετ
Σε απόθεμα
Ύφασμα, σετ

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Ύφασμα, σετ

Ύφασμα
Σε απόθεμα

Ύφασμα
Σε απόθεμα


Στρογγυλό
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα



36×28 εκ
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα

Για κορίτσια, για την κούνια, βαμβάκι
Σε απόθεμα