
Κουτί Αποθήκευσης (28x28x28) Z-L Sage 14139
28×28×28 εκ, στοιβαζόμενο, χωρίς καπάκι
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 2×32×32 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κουτί αποθήκευσης σε λαχανί χρώμα και μεταλλική οπή για να μπορείτε να το τραβάτε από το ράφι. Είναι κατασκευασμένο εξωτερικά από ύφασμα και εσωτερικά από χαρτόνι για να κρατάει το σχήμα του. Είναι αναδιπλούμενο και μπορείτε να το αποθηκεύσετε όταν δεν το χρησιμοποιείτε. Μπορείτε να το χρησιμοποιήσετε σε ένα ράφι για να αποθηκεύετε μικροπράγματα ή ακόμα και στο δωμάτιο του παιδιού.
| Πλάτος: | 32 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 32 εκ |
| Υψος: | 2 εκ |
| Width | 32 cm |
|---|---|
| Depth | 32 cm |
| Height | 2 cm |
| Total weight | 0.582 kg |
| Χρώμα | Λαχανί |
| Material | Υφασμάτινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

28×28×28 εκ, στοιβαζόμενο, χωρίς καπάκι
Σε απόθεμα
28×28×28 εκ, στοιβαζόμενο, χωρίς καπάκι
Σε απόθεμα

Με καπάκι, πλαστικό
Σε απόθεμα


Στοιβαζόμενο


64×62×32 εκ, με καπάκι, χαρτί
Σε απόθεμα
Με καπάκι, πλαστικό
Σε απόθεμα
Στοιβαζόμενο

2×33×29 εκ
Σε απόθεμα









Με καπάκι, σετ
Σε απόθεμα
31×31×31 εκ, χωρίς καπάκι, ξύλο
Σε απόθεμα
28×28×28 εκ, στοιβαζόμενο, χωρίς καπάκι
Σε απόθεμα
Με καπάκι, σετ
Σε απόθεμα
32×33×25 εκ
Σε απόθεμα






Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα


81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα

41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
30×27 εκ, για αγόρια, για την κούνια
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα