
KIKKA BOO ΛΟΥΤΡΙΝΟ ΣΠΙΡΑΛ JUNGLE KING 31201010318
Ύφασμα, πλαστικό, κουδουνίστρες
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Στράτα της εταιρείας Kikka Boo. Έχει μεταλλικό σκελετό με πλαστικά μέρη σε μπεζ χρώμα και πολύχρωμες λεπτομέρειες. Έχει 3 θέσεις ύψους για να προσαρμόζεται στο ύψος του παιδιού σας και μαλακό κάθισμα με πλάτη που στηρίζει το σώμα του. Έχει 4 ροδάκια εκ των οποίων τα 2 έχουν δυνατότητα περιστροφής 360 μοίρες για να στρίβει προς οποιαδήποτε κατεύθυνση 6 στοπ σιλικόνης που προσφέρουν ασφάλεια. Διαθέτει αποσπώμενο πάνελ διαδραστικό παιχνιδιών που παράγουν μουσική και διασκεδάζουν το παιδί. Το πάνελ λειτουργεί με 2 μπαταρίες ΑΑ (δεν περιλαμβάνονται). Διπλώνει και καταλαμβάνει μικρό χώρο για να το αποθηκεύετε εύκολα. Κατάλληλο για παιδιά 6+ μηνών και μέχρι 12kg.
| Ποικιλία | Στράτες |
|---|---|
| Υλικό | Πλαστικό, Μέταλο |
| Διαδραστίκα | Ναί |
| Χρώμα | Μπέζ |
| Width | 68 cm |
| Depth | 12 cm |
| Height | 71 cm |
| Total weight | 5.5 kg |
| Material | Μεταλλικό |
| Κατασκευαστής | Kikka Boo |

Ύφασμα, πλαστικό, κουδουνίστρες
Σε απόθεμα
Χαλάκι δραστηριοτήτων
Σε απόθεμα
Στράτες, πλαστικό, διάμετρος
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν





Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Καρουζέλ, ύφασμα, διαδραστίκα
Παράδοση δωρεάν

Ύφασμα
Σε απόθεμα



Ύφασμα
Σε απόθεμα



Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα



Στράτες, ξύλο, ύφασμα
Σε απόθεμα


Ξύλο
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα


Σετ
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα

12×80 εκ
Σε απόθεμα

83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα

120×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
126×9×43 εκ, με ράφια
Σε απόθεμα