
Χαλί All Season (133x190) Tzikas Carpets Kemet 44006-111
133×20 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 67×25 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Σετ χαλιά μηχανής 3 τεμαχίων από τη σειρά Kemet της εταιρείας Tzikas Carpets. Έχουν μπεζ και γκρι χρώμα με έθνικ σχέδιο. Είναι κατασκευασμένα με ανεξίτηλα νήματα σύνθεσης 100% πολυπροπυλένιο. Το βάρος τους είναι 1.750gsm. 'Έχουν χαμηλό πέλος flatweave. Διαθέτουν κρόσσι. Το υπόστρωμα είναι υφαντό και καθιστά τα χαλιά ανθεκτικά στην χρήση και τις πλύσεις. Είναι αντιστατικά επομένως δεν μαγνητίζονται χνούδια, μικροσωματίδια και σκόνη στην επιφάνεια ενώ το σκούπισμα με ηλεκτρική σκούπα είναι εύκολο και αποτελεσματικό. Τα χαλιά της εταιρείας Tzikas Carpets είναι υποαλλεργικά και φιλικά προς την υγεία και το περιβάλλον. Επίσης, έχουν πιστοποίηση του Γερμανικού ινστιτούτου Oeko-Tex Standard 100.
| Πλάτος: | 67 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 25 εκ |
| Τοποθέτηση | Σπιτικά |
|---|---|
| Σχήμα χαλιού | Ορθογώνια |
| Υλικό χαλιού | Συνθετικά |
| Ύψος τρίχας | Κοντή τρίχα |
| Παραγωγή | Υφαντοτά |
| Πρότυπο | Αφηρημένο μοτίβο |
| Στυλ σχεδιασμού | Ανατολίτικο |
| Χρώμα | Γκρί |
| Width | 67 cm |
| Depth | 25 cm |
| Height | 25 cm |
| Total weight | 5 kg |
| Material | Πολυπροπυλένιο |
| Κατασκευαστής | Tzikas Carpets |

133×20 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
133×20 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


160×20 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
80×10 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
133×20 εκ
Σε απόθεμα
160×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν

160×20 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

20×20 εκ
Σε απόθεμα

200×20 εκ
Σε απόθεμα

170×20 εκ
Σε απόθεμα
80×10 εκ, διάδρομοι, σπιτικό
Σε απόθεμα
160×20 εκ
Σε απόθεμα
152×20 εκ
Σε απόθεμα
133×20 εκ, μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
160×20 εκ, μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
140×20 εκ
Σε απόθεμα
133×20 εκ
Σε απόθεμα
133×20 εκ
Σε απόθεμα
200×20 εκ
Σε απόθεμα
133×20 εκ
Σε απόθεμα

160×20 εκ
Σε απόθεμα
75×10 εκ, διάδρομοι, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα

12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα