
Καλάθια Αποθήκευσης (Σετ 2τμχ) Estheti 819-00362
Σετ
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Σετ καλάθια αποθήκευσης της εταιρείας Estheti σε μαύρο χρώμα με μοντέρνο σχεδιασμό. Είναι κατασκευασμένα από ψάθα ένα φυσικό υλικό. Ιδανικά για να κρατήσουν οργανωμένα τα μικροαντικείμενα, τα περιοδικά και ότι άλλο φανταστείτε, δίνοντας παράλληλα μια φρέσκια ανάσα στο χώρο σας.
| Σετ καλαθιών | Σετ |
|---|---|
| Width | 20 cm |
| Depth | 20 cm |
| Height | 25 cm |
| Total weight | 1 kg |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Material | Ψάθινο |
| Κατασκευαστής | Estheti |

Σετ
Σε απόθεμα

Σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Σετ

Σετ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα

Ύφασμα, σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα


Στρογγυλό
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Ύφασμα
προς αποστολή σε 2 ημέρες




Στρογγυλό, λυγαριά, διάμετρος
Σε απόθεμα
Τετράγωνο, πλαστικό, διάμετρος
Σε απόθεμα
Στρογγυλό, λυγαριά, διάμετρος
Σε απόθεμα




152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

Ύφασμα
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα

81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα