
Πετσέτα Φαγητού (48x48) Nef-Nef Homeware Steady Beige
25×25 εκ, σετ, βαμβάκι
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 25×25 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Πετσέτα φαγητού από την εταιρεία Nef-Nef σε λευκό χρώμα με διακοσμητική ραφή αζούρ. Είναι κατασκευασμένη από 100% βαμβάκι βάρους 155gsm, κλασική και κομψή. Συνδυάστε την με τα τραπεζομάντηλα του ίδιου σετ για ένα αρμονικό αποτέλεσμα. Η εταιρεία Nef-Nef διαθέτει πιστοποίηση Oeko-Tex, που εγγυάται ότι τα προϊόντα της είναι απαλλαγμένα από επιβλαβείς χημικές ουσίες.
| Πλάτος: | 25 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 25 εκ |
| Σετ | Ναί |
|---|---|
| Υλικό | Βαμβάκι |
| Width | 25 cm, 25 cm, 25 cm, 25 cm |
| Depth | 25 cm, 25 cm, 25 cm, 25 cm |
| Height | 1 cm, 1 cm, 1 cm, 1 cm |
| Total weight | 0.045 kg, 0.045 kg, 0.045 kg, 0.045 kg |
| Κατασκευαστής | Nef - Nef Homeware |

25×25 εκ, σετ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
25×25 εκ, σετ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
30×20 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
34×19 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
34×19 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Σετ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
34×19 εκ, σετ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
34×19 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Σετ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
30×20 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Σετ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Σετ, βαμβάκι

30×20 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
34×19 εκ, σετ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Σετ, βαμβάκι

Σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
34×19 εκ, σετ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
30×20 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Σετ, βαμβάκι

Σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Σετ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

Σετ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Σετ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

34×19 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 4
Σε απόθεμα

Ύφασμα
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
54×92×7 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα

21×112×44 εκ
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα


6×84×26 εκ, ρουστίκ , ξύλο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Ρουστίκ , σετ
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα