
Κουρτίνα Μπάνιου (180x200) Με Κρίκους San Lorentzo SL8032
29×27 εκ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 29×27 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κουρτίνα μπάνιου υφασμάτινη σε διάσταση 180x200 από την εταιρεία San Lorentzo. Έχει λευκό φόντο με μπλε-γαλάζιες λεπτομέρειες και μοντέρνο σχέδιο. Είναι κατασκευασμένη από 100% πολυεστερικό αδιαβροχοποιημένο ύφασμα. Διαθέτει βαρίδι στο κάτω μέρος. Προστατεύει το μπάνιο από τυχόν νερά κατά την διάρκεια του ντους σας. Στην συσκευασία περιλαμβάνονται οι κρίκοι κρεμάσματος.
| Πλάτος: | 29 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 27 εκ |
| Width | 29 cm |
|---|---|
| Depth | 27 cm |
| Height | 4 cm |
| Total weight | 0.5 kg |
| Χρώμα | Λευκό |
| Material | 100% Polyester |
| Κατασκευαστής | San Lorentzo |

29×27 εκ
Σε απόθεμα
29×27 εκ
Σε απόθεμα
29×27 εκ
Σε απόθεμα
29×27 εκ
Σε απόθεμα





29×27 εκ
Σε απόθεμα
29×27 εκ
Σε απόθεμα


Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 4
Σε απόθεμα


29×27 εκ
Σε απόθεμα
29×27 εκ
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


3×20 εκ
Σε απόθεμα


29×27 εκ
Σε απόθεμα

29×27 εκ
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 4
Σε απόθεμα
29×27 εκ
Σε απόθεμα
29×27 εκ
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


23×17 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα

38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα