
Κουρτίνα Μπάνιου Πλαστική (180x180) Με Κρίκους San Lorentzo White Lilies
29×27 εκ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 29×27 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κουρτίνα μπάνιου υφασμάτινη σε διάσταση 180x200 από την εταιρεία San Lorentzo. Έχει λευκό φόντο με πολύχρωμο μοντέρνο σχέδιο. Είναι κατασκευασμένη από 100% πολυεστερικό αδιαβροχοποιημένο ύφασμα. Διαθέτει βαρίδι στο κάτω μέρος. Προστατεύει το μπάνιο από τυχόν νερά κατά την διάρκεια του ντους σας. Στην συσκευασία περιλαμβάνονται οι κρίκοι κρεμάσματος.
| Πλάτος: | 29 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 27 εκ |
| Width | 29 cm |
|---|---|
| Depth | 27 cm |
| Height | 4 cm |
| Total weight | 0.5 kg |
| Χρώμα | Πολύχρωμο |
| Material | 100% Polyester |
| Κατασκευαστής | San Lorentzo |

29×27 εκ
Σε απόθεμα
29×27 εκ
Σε απόθεμα
29×27 εκ
Σε απόθεμα
29×27 εκ
Σε απόθεμα


29×27 εκ
Σε απόθεμα
29×27 εκ
Σε απόθεμα
29×27 εκ
Σε απόθεμα

29×27 εκ
Σε απόθεμα

29×27 εκ
Σε απόθεμα

29×27 εκ
Σε απόθεμα
29×27 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
29×27 εκ
Σε απόθεμα




29×27 εκ
Σε απόθεμα
37×29 εκ
Σε απόθεμα
29×27 εκ
Σε απόθεμα
29×27 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

29×27 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
29×27 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
132×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα


Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα