
Χαλί All Season (120x170) Royal Carpet Groove 1009/850
120×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 80×10 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Μηχανοποίητο χαλί 4 εποχών 80x150 από τη συλλογή Groove της εταιρείας Royal Carpet. Έχει μπεζ χρώμα με καφέ λεπτομέρειες και μοντέρνο σχέδιο. Ιδανικό για όλους τους χώρους. Είναι κατασκευασμένο από 100% chenille polyester. Το βάρος του χαλιού είναι 1.750gsm. Έχει χαμηλό πέλος flatweave. Το υπόστρωμα του είναι υφαντό που το καθιστά ανθεκτικό στη χρήση και τις πλύσεις. Είναι αντιστατικό επομένως δεν μαγνητίζει χνούδια, μικροσωματίδια και σκόνη στην επιφάνειά του, ενώ το σκούπισμα με ηλεκτρική σκούπα είναι εύκολο και αποτελεσματικό. Επίσης, δεν μαδάει και είναι κατάλληλο για ενδοδαπέδια θέρμανση. Η σειρά Groove χαρακτηρίζεται για την απλότητα, διακριτικότητα και πρακτικότητα των χαλιών της. Θα βρείτε χαλιά σε γήινους τόνους με μοναδική υφή. Τα χαλιά της εταιρείας Royal Carpet είναι υποαλλεργικά και φιλικά προς την υγεία και το περιβάλλον.
| Πλάτος: | 80 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 10 εκ |
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Width | 80 cm, 80 cm, 80 cm, 80 cm |
| Depth | 10 cm, 10 cm, 10 cm, 10 cm |
| Height | 10 cm, 10 cm, 10 cm, 10 cm |
| Total weight | 2 kg, 2 kg, 2 kg, 2 kg |
| Κατασκευαστής | Royal Carpet |

120×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
80×10 εκ
Σε απόθεμα
200×20 εκ
Σε απόθεμα

133×20 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν

70×10 εκ
Σε απόθεμα
140×20 εκ
Σε απόθεμα
80×10 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

80×10 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
133×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
200×20 εκ
Σε απόθεμα

160×20 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν

Υφαντό στο χέρι

160×20 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
67×10 εκ
Σε απόθεμα


160×20 εκ
Σε απόθεμα
200×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Μοντέρνο
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Ύφασμα
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
45×26 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

41×41×7 εκ
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα
54×92×7 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
21×112×44 εκ
Σε απόθεμα
6×84×26 εκ, ρουστίκ , ξύλο
Σε απόθεμα

Ρουστίκ , σετ
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα