
Κορνίζα (15x20) Estheti 815-00020
2×15 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 2×20 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κορνίζα από την εταιρεία Estheti σε ασημί χρώμα με μοντέρνο σφυρήλατο σχέδιο. Είναι κατασκευασμένη από μεταλλικό υλικό. Η κορνίζα είναι επικαθήμενη. Η επικαθήμενη σχεδίαση της δίνει την δυνατότητα να τοποθετηθεί εύκολα σε οποιοδήποτε τραπέζι ή επιφάνεια. Φυλάξτε τις πιο ξεχωριστές στιγμές της ζωής σας σε μια μοναδική κορνίζα.
| Πλάτος: | 20 εκ |
|---|---|
| Υψος: | 2 εκ |
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Width | 20 cm |
| Depth | 20 cm |
| Height | 2 cm |
| Total weight | 0.36 kg |
| Χρώμα | Ασημί |
| Material | Μεταλλικό |
| Κατασκευαστής | Estheti |

2×15 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
2×20 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
18×13 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

15×10 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

Ανατολίτικο

15×10 εκ, μοντέρνο, πλαστικό
Σε απόθεμα


18×13 εκ, μοντέρνο, πλαστικό
Σε απόθεμα
15×10 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
18×13 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Σετ, ανατολίτικο



Μοντέρνο, πλαστικό
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, πλαστικό
Σε απόθεμα
18×13 εκ, ξύλο

Ανατολίτικο

Ανατολίτικο

28×23 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

11×11 εκ, πλαστικό
Σε απόθεμα


18×13 εκ, μοντέρνο, πλαστικό
Σε απόθεμα
72×53 εκ, μοντέρνο, πλαστικό
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο

18×13 εκ, μοντέρνο, πλαστικό
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα

19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

8×160×56 εκ, μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα