
Πετσέτα Πισίνας (80x160) Hotel Μονόχρωμη Ανθρακί
34×34 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 23×34 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Πετσέτα πισίνας σε γκρι χρώμα από την συλλογή ξενοδοχειακού εξοπλισμού Είναι κατασκευασμένη από 100% βαμβάκι βάρους 460gr/m2 με ειδική επεξεργασία που την καθιστά ανθεκτική στο χλώριο, την αλατότητα του νερού, το φως και τα αντιηλιακά. Οδηγίες Πλυσίματος: Πλύσιμο στους 40-60οC. *Στις αναγραφόμενες τιμές συμπεριλαμβάνεται Φ.Π.Α. 24%.*
| Πλάτος: | 23 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 34 εκ |
| Υλικό υφάσματος | Βαμβάκι |
|---|---|
| Width | 23 cm, 23 cm, 23 cm, 23 cm |
| Depth | 34 cm, 34 cm, 34 cm, 34 cm |
| Height | 34 cm, 34 cm, 34 cm, 34 cm |
| Total weight | 0.5 kg, 0.5 kg, 0.5 kg, 0.5 kg |
| Κατασκευαστής | Spitishop Pro |

34×34 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα


34×34 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
34×34 εκ, βαμβάκι, σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
35×27 εκ, βαμβάκι, σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
30×50 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
70×140 εκ, βαμβάκι, σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
35×27 εκ, βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, σετ

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Σε τεμάχια, ζώα
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Βαμβάκι, σετ

Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
50×100 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
35×27 εκ, βαμβάκι, σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

Βαμβάκι, σετ
Σε απόθεμα
70×140 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
70×140 εκ, βαμβάκι, ύφασμα απο μπαμπού
Σε απόθεμα
50×100 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, σετ

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Παράδοση δωρεάν
70×140 εκ
Σε απόθεμα
50×100 εκ, βαμβάκι, λινό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

Ύφασμα
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
54×92×7 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα

21×112×44 εκ
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα


6×84×26 εκ, ρουστίκ , ξύλο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Ρουστίκ , σετ
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα