
Βαμβακερή μονόχρωμη θήκη καραμέλα, Scénario
Βαμβάκι
Διαστάσεις 22×15 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Μαξιλαροθήκη ύπνου από την εταιρεία Nef-Nef με ριγέ σχέδιο σε γκρι και πετρόλ αποχρώσεις. Η άλλη όψη είναι μονόχρωμη πετρόλ. Είναι κατασκευασμένη από 100% βαμβάκι 144 κλωστών, που προσφέρει απαλότητα και ανθεκτικότητα. Συνδυάστε την με τα υπόλοιπα είδη της ίδιας σειράς για ένα ολοκληρωμένο σετ. Η εταιρεία Nef-Nef διαθέτει πιστοποίηση Oeko-Tex, που εγγυάται ότι τα προϊόντα της είναι απαλλαγμένα από επιβλαβείς χημικές ουσίες.
| Πλάτος: | 22 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 15 εκ |
| Υλικό | Βαμβάκι |
|---|---|
| Width | 22 cm |
| Depth | 15 cm |
| Height | 3 cm |
| Total weight | 0.111 kg |
| Χρώμα | Εκρού |
| Material | 100% Βαμβάκι |
| Κατασκευαστής | Nef - Nef Homeware |

Βαμβάκι

Βαμβάκι, ρίγες

50×70 εκ
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, βαμβάκι, ανατολίτικο

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
30×40 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
50×70 εκ
Σε απόθεμα
40×40 εκ, με φερμουάρ, βαμβάκι

50×50 εκ, βαμβάκι, ανατολίτικο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο



Βαμβάκι

Βαμβάκι


50×70 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
40×40 εκ, μοντέρνο, βαμβάκι
Σε απόθεμα
22×15 εκ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

Βαμβάκι

Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

50×70 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
42×42 εκ, με φερμουάρ
Σε απόθεμα
50×70 εκ, ορθογώνιος, βαμβάκι
Σε απόθεμα

50×70 εκ, ορθογώνιος, μονόχρομος
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα

81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα