
6,9 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Μπουκάλι με καπάκι από την εταιρεία Alpina. Είναι κατασκευασμένο από διάφανο γυαλί borosilicate, ενώ το καπάκι είναι από ξύλο bamboo σε φυσική απόχρωση. Κατάλληλο για αλκοολούχα ποτά, νερό, αναψυκτικά, χυμό κα. Ιδανικό για ζεστά και κρύα ροφήματα. Χωρητικότητα: 1L.
| Υλικό | Γυαλί |
|---|---|
| Width | 8 cm |
| Depth | 8 cm |
| Height | 29 cm |
| Total weight | 0.543 kg |
| Χρώμα | Διάφανο |
| Material | Γυάλινο |
| Κατασκευαστής | Alpina |





















Γυαλί
προς αποστολή σε 4 ημέρες










Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα



7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα





120×10×37 εκ, με ράφια
Σε απόθεμα

Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Για κορίτσια, για την κούνια, βαμβάκι
Σε απόθεμα
45×70 εκ
Σε απόθεμα