
Καθρέφτης Μπάνιου Με Ντουλάπι & Ράφι (56.5x13x58.5) Vasagle LHC003Y01
Με καθρέφτη
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Διαμοιραστής ζύμης από την εταιρεία Alpina. Είναι κατασκευασμένος από διάφανο πλαστικό υλικό για να βλέπετε το εσωτερικό του και λευκές λεπτομέρειες. Πατώντας το μοχλό, το μπουκάλι απελευθερώνει το ζυμάρι στην επιθυμητή ποσότητα, προσφέροντας ομοιομορφία. Ιδανικό για ακριβή μέτρηση υγρής ζύμης, όπως ζύμη για τηγανίτες, μάφιν και βάφλες. Η δοσομετρική φιάλη έχει χωρητικότητα 900ml.
| Υλικό | Πλαστικό |
|---|---|
| Χρώμα | Άσπρο |
| Width | 16 cm |
| Depth | 10 cm |
| Height | 21 cm |
| Total weight | 0.406 kg |
| Material | Πλαστικό |
| Κατασκευαστής | Alpina |

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
