
15,3 €
Επιτραπέζιος Καθρέφτης Με Led Αναδιπλούμενος (16x5x29) Grundig 871125213983
28×15 εκ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 31×31 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Επιτραπέζιος καθρέφτης με μοντέρνα αισθητική. Είναι κατασκευασμένος από ξύλο MDF_E1 σε μαύρο χρώμα. Ιδανικός καθρέφτης για να τοποθετηθεί στο μπάνιο ή στο μπουντουάρ για το μακιγιάζ σας. Μπορεί να τοποθετηθεί ακόμα στο σαλόνι σαν διακοσμητικό χώρου.
| Πλάτος: | 31 εκ |
|---|---|
| Υψος: | 31 εκ |
| Width | 31 cm |
|---|---|
| Depth | 12 cm |
| Height | 31 cm |
| Total weight | 0.856 kg |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Material | MDF |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

28×15 εκ
Σε απόθεμα









27×18 εκ
Σε απόθεμα















20×6 εκ
Σε απόθεμα


20×20 εκ
Σε απόθεμα


81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
16×100×29 εκ, με πόδια, μοντέρνο
Σε απόθεμα
27×4 εκ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ρουστίκ
Σε απόθεμα
12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα