
Διακοσμητικό Μαξιλάρι (45x45) A-S Volna Camel 212544B
45×45 εκ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 45×45 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Τετράγωνο διακοσμητικό μαξιλάρι 45x45 με μοντέρνα αισθητική. Το εξωτερικό ύφασμά είναι από polyester και βαμβάκι σε πορτοκαλί και μωβ χρώμα με καρό σχέδιο αι ξέφτια περιμετρικά, ενώ η γέμιση είναι από πολυεστερική βάτα. Διαθέτει φερμουάρ για να αφαιρείται η γέμιση και να πλένεται. Ανανεώστε την κρεβατοκάμαρα, το σαλόνι, το γραφείο, και όποιον άλλο χώρο επιθυμείτε εύκολα, γρήγορα και οικονομικά με ένα διακοσμητικό μαξιλάρι. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα προϊόντα της ίδιας σειράς για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα στο χώρο σας.
| Πλάτος: | 45 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 45 εκ |
| Width | 45 cm |
|---|---|
| Depth | 3 cm |
| Height | 45 cm |
| Total weight | 0.5 kg |
| Χρώμα | Πορτοκαλί,Πολύχρωμο,Μωβ |
| Material | Polyester - Βαμβάκι |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

45×45 εκ
Σε απόθεμα
40×40 εκ, διακοσμητικό
Σε απόθεμα

40×40 εκ
Σε απόθεμα
50×50 εκ
Σε απόθεμα
45×45 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
45×45 εκ
Σε απόθεμα
45×45 εκ
Σε απόθεμα
40×40 εκ
Σε απόθεμα

44×18 εκ, διακοσμητικό, άτυπο


40×40 εκ
Σε απόθεμα
45×45 εκ
Σε απόθεμα
25×25 εκ, διακοσμητικό, στρογγύλο

45×45 εκ
Σε απόθεμα
40×40 εκ
Σε απόθεμα
45×45 εκ
Σε απόθεμα
40×40 εκ
Σε απόθεμα
40×40 εκ
Σε απόθεμα
25×25 εκ, διακοσμητικό, στρογγύλο

50×50 εκ
Σε απόθεμα
50×50 εκ
Σε απόθεμα
45×45 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


45×45 εκ
Σε απόθεμα

45×45 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
50×35 εκ, διακοσμητικό, ορθογώνιο
Σε απόθεμα


Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα

193×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
120×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα
106×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα
13×92×43 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα

83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα