
Καλάθι Απλύτων 60Lit (35.2x45x65.8) F-V Rattan Concrete 202408J
63×45×35 εκ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 61×42×33 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Καλάθι απλύτων σε σκούρο γκρι χρώμα με μίνιμαλ σχεδιασμό. Είναι πλαστικό, κατασκευασμένο από πολυπροπυλένιο με διάτρητο σχέδιο. Έχει λαβές δεξιά και αριστερά για εύκολη μεταφορά και καπάκι ώστε να κρύβεται το περιεχόμενο του. Ιδανικό καλάθι για να οργανώσει και να διακοσμήσει το μπάνιο σας. Χωρητικότητα 60L.
| Πλάτος: | 42 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 33 εκ |
| Υψος: | 61 εκ |
| Χρώμα | Μαύρο |
|---|---|
| Width | 42 cm |
| Depth | 33 cm |
| Height | 61 cm |
| Total weight | 1.326 kg |
| Material | Πλαστικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

63×45×35 εκ
Σε απόθεμα




30×50×41 εκ
Σε απόθεμα


60×46×27 εκ
Σε απόθεμα




Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
66×45×43 εκ
Σε απόθεμα










55×40×35 εκ
Σε απόθεμα

55×37×22 εκ
Σε απόθεμα
2×60×35 εκ
Σε απόθεμα
58×30×3 εκ
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα


7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα


Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
45×70 εκ
Σε απόθεμα
147×4 εκ, συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, επιτοίχια, ξύλο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Σετ, ρηχό, πορσελάνη
Σε απόθεμα