
Πιάτο Ρηχό Φ26cm Forza Μπεζ - Kutahya Porselen
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Βαθύ πιάτο φαγητού σε λευκό χρώμα με πορτοκαλί μοντέρνο σχέδιο, κατασκευασμένο από πορσελάνη. Η πορσελάνη είναι μη πορώδες υλικό, πράγμα που σημαίνει ότι δεν απορροφά υγρά ή οσμές. Αυτή της η ιδιότητα την καθιστά ιδανική για τρόφιμα και ροφήματα, καθώς είναι εύκολο να καθαριστεί και να διατηρηθεί χωρίς λεκέδες ή μυρωδιές. Ιδανικό πιάτο για να απολαύσετε τη σούπα σας. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα είδη του ίδιου σχεδίου για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Ποικιλία | Βαθύ |
| Υλικό | Πορσελάνη |
| Width | 20 cm |
| Depth | 20 cm |
| Height | 4 cm |
| Total weight | 0.418 kg |
| Χρώμα | Λευκό,Πορτοκαλί |
| Material | Πορσελάνινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, πορσελάνη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα



Μοντέρνο, βαθύ, πορσελάνη
Σε απόθεμα
Σετ, 4


Πορσελάνη
Σε απόθεμα
Σετ, 4

Κεραμικό

Πορσελάνη
Σε απόθεμα










Πορσελάνη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Μοντέρνο, ρηχό
Σε απόθεμα
Οβάλ, πορσελάνη
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Πορσελάνη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Βαθύ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαθύ, πορσελάνη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, πορσελάνη
Σε απόθεμα
Πορσελάνη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Οβάλ
προς αποστολή σε 1 ημέρα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Κλασικό
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα

16×100×29 εκ, με πόδια, μοντέρνο
Σε απόθεμα