
Πατάκι Εισόδου (40x60) Pol Rugs & Mats Ibiza Hello Bleach
40×60 εκ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 40×60 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Πατάκι εισόδου σε μπεζ χρώμα, με σχέδιο καρδιές από την εταιρεία San Lorentzo. Η πάνω όψη είναι κατασκευασμένη από μοκέτα σύνθεσης 100% πολυπροπυλένιο που προσφέρει ανθεκτικότητα και απορροφητικότητα, ενώ η κάτω όψη είναι από 100% καουτσούκ που προσφέρει αντιολισθητική ικανότητα επίσης αντοχή στην υγρασία και το νερό. Ιδανικό για χρήση στην είσοδο του σπιτιού ή μπροστά από μπαλκονόπορτα.
| Πλάτος: | 40 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 60 εκ |
| Υλικό χαλιού πόρτας | Λάστιχο |
|---|---|
| Σχήμα χαλιού πόρτας | Ορθογώνιο |
| Τύπος | Εσωτερικού χώρου, Εξωτερικού χώρου |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Width | 40 cm |
| Depth | 60 cm |
| Height | 1 cm |
| Total weight | 2 kg |
| Material | Πολυπροπυλένιο - Καουτσούκ |
| Κατασκευαστής | San Lorentzo |

40×60 εκ
Σε απόθεμα
45×7 εκ
Σε απόθεμα
40×60 εκ
Σε απόθεμα



40×60 εκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
23×17 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
42×32 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα