
Τραπεζομάντηλο (145x240) S-F Nelson Mouse N104689026
Τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 39×2 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Τραπεζομάντηλο 145x200 σε γκρι χρώμα. Είναι κατασκευασμένο από ύφασμα 100% polyester που το κάνει ανθεκτικό και μαλακό. Ιδανικό για καθημερινή χρήση ή για επίσημα και εορταστικά τραπέζια.
| Πλάτος: | 39 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 2 εκ |
| Ποικιλία | Τραπεζομάντηλο |
|---|---|
| Width | 39 cm |
| Depth | 2 cm |
| Height | 27 cm |
| Total weight | 0.55 kg |
| Χρώμα | Γκρι |
| Material | 100% Polyester |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
Τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
39×3 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
39×3 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
Τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα

Τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα

Τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν


Τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα

Με επεξεργασία τεφλόν, βαμβάκι, πολυεστέρας
Σε απόθεμα


39×3 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα

45×30 εκ, λινό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
36×28 εκ, πολυεστέρας, επιτραπέζιοι δρομείς
Σε απόθεμα
Τραπεζομάντηλο




Τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα

37×29 εκ, βαμβάκι, λινό
Σε απόθεμα
Τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
39×3 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
36×28 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα


15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα

13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
106×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα
120×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα


220×240 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα