
Σιδηρόδρομος Οβάλ Μονός 150cm Grace Bronze 670164
Διάμετρος
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Σιδηρόδρομος μονός 150εκ. σε μπρονζέ χρώμα από την εταιρεία Grace. Είναι κατασκευασμένος από μεταλλικό υλικό που τον κάνει ανθεκτικό στη χρήση. Ο σιδηρόδρομος περιλαμβάνει τα άκρα, τα στηρίγματα, τους κρίκους και τις παραμάνες για να κρεμάσετε με ευκολία τις κουρτίνες σας. Ο μονός αυτός σιδηρόδρομος είναι ιδανικός για να τοποθετηθεί στον τοίχο ή από το ταβάνι. Μπορεί ακόμα να εφαρμοστεί εσωτερικά από μετόπες, κατασκευαστικές κορνίζες γύψινες εσοχές ή ακόμη και κάτω από δοκάρια.
| Βάθος: | 2 εκ |
|---|
| Χρώμα | Καφέ |
|---|---|
| Width | 150 cm |
| Depth | 2 cm |
| Height | 2 cm |
| Total weight | 0.438 kg |
| Material | Μεταλλικό |
| Κατασκευαστής | Grace |

Διάμετρος
Σε απόθεμα
Διάμετρος
Σε απόθεμα












Διάμετρος
Σε απόθεμα





Διάμετρος
Σε απόθεμα











Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ρουστίκ
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα

11×53×41 εκ
Σε απόθεμα