
21,9 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Ξύλινο κουρτινόξυλο μονής βέργας στο χρώμα του ξύλου καρυδιά από την εταιρεία Grace. Το μήκος του είναι 200 εκατοστά με διάμετρο 28mm. Διαθέτει 2 διακοσμητικά άκρα, 2 στηρίγματα, τους κρίκους κουρτίνας καθώς και τον πλήρη εξοπλισμό τοποθέτησης. Επιλέξτε την κουρτίνα που ταιριάζει στο ύφος του χώρου σας και ανανεώστε την διακόσμηση του.
| Βάθος: | 9 εκ |
|---|
| Width | 200 cm |
|---|---|
| Depth | 9 cm |
| Height | 4 cm |
| Total weight | 1.11 kg |
| Χρώμα | Καφέ |
| Material | Ξύλινο |
| Κατασκευαστής | Grace |

































15×88 εκ
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα




7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα



Για κορίτσια, για την κούνια, βαμβάκι
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

Σετ, ρηχό, πορσελάνη
Σε απόθεμα