
Κασπώ ArteLibre Μαύρο Κεραμικό 24x23x22.3cm
Κεραμικός
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κασπώ που θα διακοσμήσει μοναδικά τον εσωτερικό ή εξωτερικό σας χώρο, της εταιρείας Kersten. Είναι κατασκευασμένο από κεραμικό υλικό σε μαύρο χρώμα με μοντέρνο ανάγλυφο σχέδιο. Αναβαθμίστε την αισθητική των εσωτερικών και εξωτερικών χώρων σας με γλάστρες, κασπώ και ζαρντινιέρες. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα είδη της ίδια σειράς για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα στο χώρο σας.
| Υλικό | Κεραμικό |
|---|---|
| Width | 18 cm |
| Depth | 19 cm |
| Height | 20 cm |
| Total weight | 1.25 kg |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Material | Κεραμικό |
| Κατασκευαστής | Kersten |

Κεραμικός
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2

Κεραμικός
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα





Πλαστικό
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα



Ψάθα
Σε απόθεμα



Ψάθα
Σε απόθεμα
Κεραμικός





Πλαστικό
προς αποστολή σε 1 εβδομάδαΠαράδοση δωρεάν






Εξωτερικού χώρου

Ξύλο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα


15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα

13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα


22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Για κορίτσια, για την κούνια, βαμβάκι
Σε απόθεμα