
Μαχαίρι Κρέατος 22.5cm ACR-BLACK 3010 - Comas
Για κρέας, ατσάλι, πλάτος
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 1 ημέραΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Μαχαίρι φαγητού από την εταιρεία εstia σε μαύρο χρώμα με ματ φινίρισμα και μοντέρνο σχεδιασμό. Είναι κατασκευασμένο από ανοξείδωτο ατσάλι 18/0. Ιδανικό για κάθε σερβίτσιο. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα είδη της ίδιας σειράς.
| Υλικό | Ατσάλι, Ανοξείδωτο ατσάλι |
|---|---|
| Width | 28 cm |
| Depth | 24 cm |
| Height | 7 cm |
| Total weight | 0.3 kg |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Material | Ανοξείδωτο |
| Κατασκευαστής | Εstia |

Για κρέας, ατσάλι, πλάτος
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 1 ημέρα




Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 1 ημέρα





Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 1 ημέρα


Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 1 ημέρα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Σετ, ατσάλι, ανοξείδωτο ατσάλι
Σε απόθεμα

Ατσάλι
προς αποστολή σε 4 ημέρες

Για τυριά, ατσάλι, ανοξείδωτο ατσάλι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα









Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
132×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα