
vidaXL Κομοδίνο Ανθρακί 36x39x68 εκ. από Χάλυβα
Με πόδια, βιομηχανικό
Διαστάσεις 14×40 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Με μια ματιά Κομοδίνο με μοντέρνο σχεδιασμό σε μπεζ χρώμα με λευκό ντουλάπι. Κατασκευασμένο από ανθεκτικά υλικά που εξασφαλίζουν μακροχρόνια χρήση. Διαθέτει ευρύχωρο ντουλάπι για να αποθηκεύετε τα προσωπικά σας αντικείμενα. Το προϊόν έρχεται αμοντάριστο και συναρμολογείται βάσει οδηγιών.
| Πλάτος: | 40 εκ |
|---|---|
| Υψος: | 14 εκ |
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Width | 40 cm |
| Depth | 50 cm |
| Height | 14 cm |
| Total weight | 17 kg |
| Χρώμα | Μπεζ,Λευκό |
| Material | Μοριοσανίδα |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Με πόδια, βιομηχανικό

13×53 εκ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ξύλο

Μοντέρνο, ξύλο

Ξύλο

Ξύλο

Με πόδια, βιομηχανικό

Ξύλο

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 4
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 4
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 4

Ρουστίκ , ξύλο

Με πόδια, βιομηχανικό

Με πόδια, βιομηχανικό

32×47 εκ, μοντέρνο, με πόδια
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ξύλο

Ξύλο

70×40 εκ, μοντέρνο, με πόδια

Ρουστίκ , ξύλο

Ξύλο

70×40 εκ, μοντέρνο, με πόδια

Με πόδια, βιομηχανικό



70×40 εκ, μοντέρνο, με πόδια

Βιομηχανικό, ξύλο


Με πόδια, σκανδιναβικό, ξύλο

45×30 εκ, μοντέρνο, πεύκο
Σε απόθεμα
Ξύλο

Βιομηχανικό, ξύλο

Μοντέρνο, ξύλο

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα

Κλασικό
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
10×62×58 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

Ξύλο, ύφασμα
Σε απόθεμα