
58,7 €
Διαστάσεις 4×51 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Πίνακας ψηφιακής εκτύπωσης σε καμβά σε εκρού απόχρωση με χρυσά φύλλα. Είναι κατασκευασμένος από 40% polyester και 60% βαμβάκι, ενώ ο σκελετός του είναι ξύλινος. Ιδανικός για να διακοσμήσει μοναδικά όποιο τοίχο του σπιτιού σας επιθυμείτε.
| Πλάτος: | 51 εκ |
|---|---|
| Υψος: | 4 εκ |
| Width | 51 cm |
|---|---|
| Depth | 73 cm |
| Height | 4 cm |
| Total weight | 1 kg |
| Χρώμα | Εκρού,Χρυσό |
| Material | Ξύλινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |



60×40 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα



Σετ
Σε απόθεμα




Ξύλο






Ξύλο
Σε απόθεμα




Κανβάς, χάρτες
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν







Ξύλο, ανατολίτικο


81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα