
75,99 €
Πίνακες Signes Grimalt Τυλίξτε Τον Καμβά
Μονοκόματη, κανβάς
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάνΔιαστάσεις 31×31 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Πίνακας τρίπτυχο με λουλούδια σε μπεζ-σομόν αποχρώσεις. Είναι κατασκευασμένο από καμβά με ξύλινο σκελετό. Ιδανικό για να διακοσμήσει μοναδικά όποιο τοίχο του σπιτιού σας επιθυμείτε.
| Πλάτος: | 31 εκ |
|---|---|
| Υψος: | 31 εκ |
| Μοτίβο | Λουλούδια |
|---|---|
| Width | 31 cm |
| Depth | 7 cm |
| Height | 31 cm |
| Total weight | 0.8 kg |
| Χρώμα | Μπεζ,Σομόν |
| Material | Ξύλινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Μονοκόματη, κανβάς
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Σετ
Σε απόθεμα


70×50 εκ, μοντέρνο, μονοκόματη
Σε απόθεμα

9×53 εκ
Σε απόθεμα




Σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα


Σετ
Σε απόθεμα
72×22 εκ
Σε απόθεμα


Ξύλο




Σετ
Σε απόθεμα







Σετ
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα