
45,3 €
Διακοσμητικό Τοίχου (44.5x6.4x40.6) Estheti 755-10026
41×45 εκ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 40×70 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Διακοσμητικά τοίχου με tropical φύλλα σε χάλκινο χρώμα. Είναι κατασκευασμένα από μεταλλικό υλικό. Ιδανικά για να διακοσμήσει μοναδικά όποιο τοίχο του σπιτιού σας επιθυμείτε.
| Πλάτος: | 70 εκ |
|---|---|
| Υψος: | 40 εκ |
| Width | 70 cm |
|---|---|
| Depth | 4 cm |
| Height | 40 cm |
| Total weight | 2.535 kg |
| Χρώμα | Χάλκινο |
| Material | Μεταλλικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

41×45 εκ
Σε απόθεμα
102×54 εκ
Σε απόθεμα














69×69 εκ
Σε απόθεμα
83×83 εκ
Σε απόθεμα





70×70 εκ
Σε απόθεμα


2×58 εκ
Σε απόθεμα





Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα

18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα

12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα