
46,9 €
Ξύλο Κοπής (56x32.5x3.5) Espiel Ακακία XYX106
28×28 εκ, ξύλο
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Δίσκοι κοπής διαφορετικών μεγεθών σε σετ 2 τεμαχίων. Eίναι κατασκευασμένοι από ανθεκτικό πλαστικό υλικό σε μαύρο χρώμα με εφέ μαρμάρου. Το υλικό τους σας επιτρέπει να απομακρύνετε εύκολα τα κομμένα τρόφιμα. Διαθέτουν τρύπα για να κρεμιούνται. Ιδανικοί για φρούτα, λαχανικά, ψάρια και κρέας, κλπ.
| Υλικό | Πλαστικό |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Width | 28 cm |
| Depth | 1 cm |
| Height | 36 cm |
| Total weight | 0.8 kg |
| Material | Πλαστικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

28×28 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
45×15 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

16×100×29 εκ, με πόδια, μοντέρνο
Σε απόθεμα
27×4 εκ
Σε απόθεμα
12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα