
Παιδικό Σετ Φαγητού 4τμχ A-S Meal 203792A
Από σιλικόνη
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Πιάτο με 3 χωρίσματα σε ροζ χρώμα από την εταιρεία Tiny Twinkle. Είναι κατασκευασμένο από 100% σιλικόνη κατάλληλη για τρόφιμα, χωρίς BPA ή άλλα τοξικά υλικά. Στο κάτω μέρος έχει βεντούζα που στερεώνεται σε επίπεδες επιφάνειες. Επίσης διαθέτει καπάκι για εύκολη αποθήκευση του φαγητού. Ιδανικό για να μπορεί το μικρό σας να τρώει μόνο του.
| Ποικιλία | Παιδικά πιάτα |
|---|---|
| Υλικό | Σιλικόνη |
| Χρώμα | Ρόζ |
| Width | 10 cm |
| Depth | 15 cm |
| Height | 1 cm |
| Total weight | 0.4 kg |
| Material | Σιλικόνη |
| Κατασκευαστής | Tiny Twinkle |

Από σιλικόνη
Σε απόθεμα




Από σιλικόνη
Σε απόθεμα





Από σιλικόνη
Σε απόθεμα

Από σιλικόνη
Σε απόθεμα

Από σιλικόνη
Σε απόθεμα
Από σιλικόνη
Σε απόθεμα
Από σιλικόνη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Από σιλικόνη



Μπαμπού, από σιλικόνη
Σε απόθεμα
Από σιλικόνη
Σε απόθεμα
Από σιλικόνη
Σε απόθεμα
Από σιλικόνη
Σε απόθεμα
Από σιλικόνη
Σε απόθεμα


Παιδικά πιάτα, από σιλικόνη




Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
132×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα