
Παγούρι 340ml Με Καλαμάκι Melii Abacus
Από σιλικόνη
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Μπολ σε τυρκουάζ χρώμα από την εταιρεία Tiny Twinkle. Είναι κατασκευασμένο από 100% σιλικόνη κατάλληλη για τρόφιμα, χωρίς BPA ή άλλα τοξικά υλικά. Στο κάτω μέρος έχει βεντούζα που στερεώνεται σε επίπεδες επιφάνειες. Επίσης διαθέτει καπάκι για εύκολη αποθήκευση του φαγητού. Ιδανικό για να μπορεί το μικρό σας να τρώει μόνο του.
| Υλικό | Σιλικόνη |
|---|---|
| Width | 10 cm |
| Depth | 15 cm |
| Height | 1 cm |
| Total weight | 0.4 kg |
| Χρώμα | Τυρκουάζ |
| Material | Σιλικόνη |
| Κατασκευαστής | Tiny Twinkle |

Από σιλικόνη
Σε απόθεμα


Παιδικά πιάτα, διάμετρος, από σιλικόνη
Σε απόθεμα
Παιδικά μπουκάλια, ανοξείδωτο ατσάλι, διάμετρος
Σε απόθεμα
Παιδικά μπολ, από σιλικόνη
Σε απόθεμα


Παιδικά μαχαιροπίρουνα, διάμετρος, από σιλικόνη
Σε απόθεμα






Από σιλικόνη
Σε απόθεμα
Παιδικά μπολ, διάμετρος, από σιλικόνη
Σε απόθεμα
Σουπλά
Σε απόθεμα
Παιδικά σετ, πλαστίκο, διάμετρος
Σε απόθεμα
Παιδικά μπουκάλια, πλαστίκο, διάμετρος
Σε απόθεμα


Από σιλικόνη
Σε απόθεμα


Παιδικά πιάτα, πλαστίκο, διάμετρος
Σε απόθεμα


Από σιλικόνη
Σε απόθεμα

Πλαστίκο, διάμετρος, από σιλικόνη
Σε απόθεμα
Από σιλικόνη
Σε απόθεμα

Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα



Ύφασμα
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα

83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
193×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
13×92×43 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα
15×72×38 εκ, ρουστίκ , ξύλο
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα