
Σετ παιχνίδια παραλίας - 9pcs - 4328 - 232329
Παιδικά σετ, πλαστίκο
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Μπολ σε μπλε χρώμα από την εταιρεία Tiny Twinkle. Είναι κατασκευασμένο από 100% σιλικόνη κατάλληλη για τρόφιμα, χωρίς BPA ή άλλα τοξικά υλικά. Στο κάτω μέρος έχει βεντούζα που στερεώνεται σε επίπεδες επιφάνειες. Επίσης διαθέτει καπάκι για εύκολη αποθήκευση του φαγητού. Ιδανικό για να μπορεί το μικρό σας να τρώει μόνο του.
| Υλικό | Σιλικόνη |
|---|---|
| Width | 10 cm |
| Depth | 15 cm |
| Height | 1 cm |
| Total weight | 0.4 kg |
| Χρώμα | Μπλε |
| Material | Σιλικόνη |
| Κατασκευαστής | Tiny Twinkle |

Παιδικά σετ, πλαστίκο

Ανοξείδωτο ατσάλι
Σε απόθεμα
Από σιλικόνη
Σε απόθεμα
Παιδικά μπουκάλια, διάμετρος, από σιλικόνη
Σε απόθεμα



Από σιλικόνη
Σε απόθεμα

Παιδικά μπουκάλια, διάμετρος, από σιλικόνη
Σε απόθεμα


Πλάτος, ύψος, βάθος
Σε απόθεμα



Από σιλικόνη
Σε απόθεμα
Από σιλικόνη

Από σιλικόνη
Σε απόθεμα





Ανοξείδωτο ατσάλι
Σε απόθεμα
Παιδικά σετ, μπαμπού, από σιλικόνη

Από σιλικόνη
Σε απόθεμα

Από σιλικόνη
Σε απόθεμα

Από σιλικόνη
Σε απόθεμα
Παιδικά μπουκάλια, πλαστίκο, διάμετρος
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα


Σετ
Σε απόθεμα

Ύφασμα
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα

83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα

126×9×43 εκ, με ράφια
Σε απόθεμα
120×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
15×72×38 εκ, ρουστίκ , ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα