
Μπολ Σιλικόνης (12x11x5) Petit Monkey PTM-SB4 Baked Clay
Από σιλικόνη
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Μπολ στο χρώμα σάπιο μήλο από την εταιρεία Tiny Twinkle. Είναι κατασκευασμένο από 100% σιλικόνη κατάλληλη για τρόφιμα, χωρίς BPA ή άλλα τοξικά υλικά. Στο κάτω μέρος έχει βεντούζα που στερεώνεται σε επίπεδες επιφάνειες. Επίσης διαθέτει καπάκι για εύκολη αποθήκευση του φαγητού. Ιδανικό για να μπορεί το μικρό σας να τρώει μόνο του.
| Υλικό | Σιλικόνη |
|---|---|
| Width | 10 cm |
| Depth | 15 cm |
| Height | 1 cm |
| Total weight | 0.4 kg |
| Χρώμα | Σάπιο Μήλο |
| Material | Σιλικόνη |
| Κατασκευαστής | Tiny Twinkle |

Από σιλικόνη
Σε απόθεμα
Παιδικά κούπες, από σιλικόνη

Παιδικά σετ, από σιλικόνη

Από σιλικόνη

Παιδικά πιάτα, από σιλικόνη

Γυαλί, από σιλικόνη

Μπαμπού, από σιλικόνη
Σε απόθεμα
Από σιλικόνη
Σε απόθεμα
Από σιλικόνη
Σε απόθεμα
Παιδικά πιάτα, από σιλικόνη

Παιδικά σετ, από σιλικόνη



Παιδικά πιάτα, από σιλικόνη


Μπαμπού
Σε απόθεμα

Από σιλικόνη
Σε απόθεμα
Παιδικά μαχαιροπίρουνα, διάμετρος, από σιλικόνη
Σε απόθεμα
Μπαμπού, από σιλικόνη


Από σιλικόνη



Παιδικά σετ, από σιλικόνη


Παιδικά σετ, παιδικά πιάτα, από σιλικόνη

Από σιλικόνη
Σε απόθεμα


Από σιλικόνη
Σε απόθεμα
Από σιλικόνη
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα


4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα

81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα