
Πατάκι Εισόδου (40x60) San Lorentzo Welcome SL8576
40×60 εκ, από ίνες καρύδας, ορθογώνιο
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 40×60 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Πατάκι εισόδου από την εταιρεία San Lorentzo με μοντέρνο σχέδιο. Είναι κατασκευασμένο από κοκοφοίνικα σε φυσική απόχρωση και διαθέτει αντιολισθητικό υπόστρωμα από PVC. Είναι ιδανικό για χρήση στην είσοδο του σπιτιού ή σε κάποια μπαλκονόπορτα.
| Πλάτος: | 40 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 60 εκ |
| Width | 40 cm |
|---|---|
| Depth | 60 cm |
| Height | 1 cm |
| Total weight | 0.5 kg |
| Χρώμα | Καφέ |
| Material | Κοκοφοίνικας |
| Κατασκευαστής | San Lorentzo |

40×60 εκ, από ίνες καρύδας, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
Εσωτερικού χώρου, εξωτερικού χώρου

65×24 εκ, ύφασμα, ημικυκλικό

Εσωτερικού χώρου, εξωτερικού χώρου

Εσωτερικού χώρου, εξωτερικού χώρου


40×60 εκ
Σε απόθεμα
56×17 εκ, ύφασμα, ημικυκλικό





Ύφασμα, ορθογώνιο, εσωτερικού χώρου

40×60 εκ, από ίνες καρύδας, ημικυκλικό


56×17 εκ, ύφασμα, ημικυκλικό


Εσωτερικού χώρου, εξωτερικού χώρου

Εσωτερικού χώρου, εξωτερικού χώρου


56×17 εκ, ύφασμα, ημικυκλικό


50×80 εκ, από ίνες καρύδας, ημικυκλικό

65×24 εκ, ύφασμα, ημικυκλικό



40×60 εκ
Σε απόθεμα
Εσωτερικού χώρου, εξωτερικού χώρου

Εσωτερικού χώρου, εξωτερικού χώρου




Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

12×80 εκ
Σε απόθεμα

13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

220×240 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
42×32 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
22×15 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα