
vidaXL Στόρι Ρόλερ Συσκότισης (Blackout) Μπεζ U08/808
Συσκότισης, ύφασμα
Διαστάσεις 88×5 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Ρόλερ ρυθμιζόμενης σκίασης 80Πx230Υ από την εταιρεία Grace. Το ύφασμα είναι 100% polyester σε μπεζ χρώμα. Διαθέτει ρίγες με χαμηλή και συσκότισης διαφάνεια, παρέχοντας τη δυνατότητα ελέγχου της ποσότητας του φωτός που περνάει στον χώρο. Με το τράβηγμα του σχοινιού γίνεται περιστροφή του διπλού ρόλερ για να επιλέγετε εσείς το επίπεδο σκίασης. Τοποθετείται εύκολα είτε στον τοίχο είτε απευθείας στην κάσα του παραθύρου ή της πόρτας, ανάλογα με τις ανάγκες του χώρου σας. Περιλαμβάνονται τα εξαρτήματα στερέωσης και οδηγίες τοποθέτησης. Το στόρι είναι σύνολο 80εκ. μαζί με τα 2 άκρα (αριστερά και δεξιά) του μηχανισμού. Με δυνατότητα αλλαγής της αλυσίδας σε όποια κατεύθυνση επιθυμείτε.
| Πλάτος: | 88 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 5 εκ |
| Τύπος | Συσκότισης |
|---|---|
| Υλικό | Ύφασμα |
| Width | 88 cm |
| Depth | 5 cm |
| Height | 7 cm |
| Total weight | 1.42 kg |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Material | 100% Polyester |
| Κατασκευαστής | Grace |

Συσκότισης, ύφασμα

Συσκότισης, ύφασμα

Συσκότισης, ύφασμα

Συσκότισης, ύφασμα

Συσκότισης, ύφασμα

Μπαμπού

Ύφασμα

Συσκότισης, ύφασμα

Ύφασμα

Ύφασμα

Ύφασμα

Ύφασμα

Ύφασμα

Συσκότισης, ύφασμα

Συσκότισης, ύφασμα

Ύφασμα
Σε απόθεμα
Ύφασμα

Ύφασμα

100×4 εκ, συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
Ύφασμα

97×4 εκ, συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
Ύφασμα

Ύφασμα

Ύφασμα

Ύφασμα, κλασικά παράθυρα, μέρα και νύχτα

Ύφασμα

Ύφασμα

Ύφασμα

Ύφασμα

Ύφασμα

Ύφασμα

Ύφασμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

12×80 εκ
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
13×92×43 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα
12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 5
Σε απόθεμα