
Στόρι Ρυθμιζόμενης Σκίασης (75x180) L-N White 35027518001
92×4 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 128×5 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Ρόλερ ρυθμιζόμενης σκίασης 120Πx230Υ από την εταιρεία Grace. Το ύφασμα είναι 100% polyester σε γκρι χρώμα. Διαθέτει ρίγες με χαμηλή και συσκότισης διαφάνεια, παρέχοντας τη δυνατότητα ελέγχου της ποσότητας του φωτός που περνάει στον χώρο. Με το τράβηγμα του σχοινιού γίνεται περιστροφή του διπλού ρόλερ για να επιλέγετε εσείς το επίπεδο σκίασης. Τοποθετείται εύκολα είτε στον τοίχο είτε απευθείας στην κάσα του παραθύρου ή της πόρτας, ανάλογα με τις ανάγκες του χώρου σας. Περιλαμβάνονται τα εξαρτήματα στερέωσης και οδηγίες τοποθέτησης. Το στόρι είναι σύνολο 120εκ. μαζί με τα 2 άκρα (αριστερά και δεξιά) του μηχανισμού. Με δυνατότητα αλλαγής της αλυσίδας σε όποια κατεύθυνση επιθυμείτε.
| Πλάτος: | 128 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 5 εκ |
| Τύπος | Συσκότισης |
|---|---|
| Υλικό | Ύφασμα |
| Width | 128 cm |
| Depth | 5 cm |
| Height | 7 cm |
| Total weight | 1.64 kg |
| Χρώμα | Γκρι |
| Material | 100% Polyester |
| Κατασκευαστής | Grace |

92×4 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Ύφασμα

Ύφασμα

Ύφασμα

Ύφασμα

Συσκότισης, ύφασμα

Συσκότισης, ύφασμα

Συσκότισης, ύφασμα

Συσκότισης, ύφασμα

Συσκότισης, ύφασμα

100×4 εκ, συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα

Ύφασμα
Σε απόθεμα
Μπαμπού

Ύφασμα

Ύφασμα

Συσκότισης, ύφασμα

77×4 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Ύφασμα

Ύφασμα

Ύφασμα

Ύφασμα

Ύφασμα

Ύφασμα

137×4 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Ύφασμα

Ύφασμα

Συσκότισης, ύφασμα

Ύφασμα

Ύφασμα

Ύφασμα

Ύφασμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα


13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα

60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
13×92×43 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα
176×34 εκ, μοντέρνο, όρθια
Σε απόθεμα

Κλασικό
Σε απόθεμα
41×27 εκ
Σε απόθεμα
83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα