
7,99 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Μεταλλικό κουρτινόξυλο μονής βέργας σε μαύρο ματ χρώμα από την εταιρεία Grace. Το μήκος του είναι 160 εκατοστά με διάμετρο 28εκ. Συνδυάστε το με τα άκρα που σας ταιριάζουν και ολοκληρώστε την διακόσμηση του δωματίου σας, τοποθετώντας την κουρτίνα της επιλογής σας. Δεν περιλαμβάνει στηρίγματα και υλικά τοποθέτησης.
| Βάθος: | 3 εκ |
|---|
| Width | 160 cm |
|---|---|
| Depth | 3 cm |
| Height | 3 cm |
| Total weight | 0.571 kg |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Material | Μεταλλικό |
| Κατασκευαστής | Grace |

































Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα

22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα




30×27 εκ, για αγόρια, για την κούνια
Σε απόθεμα
50×70 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα