
Στόρι Ρυθμιζόμενης Σκίασης (80x230) Grace Black 308231
93×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 193×5 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Ρόλερ ρυθμιζόμενης σκίασης 180Πx230Υ από την εταιρεία Grace. Το ύφασμα είναι 100% polyester σε μαύρο χρώμα. Διαθέτει ρίγες με χαμηλή και μέτρια διαφάνεια, παρέχοντας τη δυνατότητα ελέγχου της ποσότητας του φωτός που περνάει στον χώρο. Με το τράβηγμα του σχοινιού γίνεται περιστροφή του διπλού ρόλερ για να επιλέγετε εσείς το επίπεδο σκίασης στον χώρο. Περιλαμβάνονται τα εξαρτήματα στερέωσης και οδηγίες τοποθέτησης. Το στόρι είναι σύνολο 180εκ. μαζί με τα 2 άκρα (αριστερά και δεξιά) του μηχανισμού. Με δυνατότητα αλλαγής της αλυσίδας σε όποια κατεύθυνση επιθυμείτε.
| Πλάτος: | 193 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 5 εκ |
| Υλικό | Ύφασμα |
|---|---|
| Width | 193 cm |
| Depth | 5 cm |
| Height | 7 cm |
| Total weight | 2.51 kg |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Material | 100% Polyester |
| Κατασκευαστής | Grace |

93×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Ύφασμα

Ύφασμα

Ύφασμα

Ύφασμα

Ύφασμα

Ύφασμα

Ύφασμα

Ύφασμα

Ύφασμα

Ύφασμα

Ύφασμα

Ύφασμα

Ύφασμα

Ύφασμα

Ύφασμα

Ύφασμα

Ύφασμα

Ύφασμα

Ύφασμα

Ύφασμα

Ύφασμα

Ύφασμα

Ύφασμα

Ύφασμα

Ύφασμα

Ύφασμα

Ύφασμα

Ύφασμα

Ύφασμα

Ύφασμα

Ύφασμα


15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα


Σετ
Σε απόθεμα

Ύφασμα
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα

83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
126×9×43 εκ, με ράφια
Σε απόθεμα
15×72×38 εκ, ρουστίκ , ξύλο
Σε απόθεμα

120×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα