
Σιδηρόδρομος Οβάλ Μονός 200cm Grace Silver 670205
Διάμετρος
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Σιδηρόδρομος μονός 300εκ. σε ασημί χρώμα από την εταιρεία Grace. Είναι κατασκευασμένος από αλουμίνιο που τον κάνει ανθεκτικό στη χρήση. Ο σιδηρόδρομος περιλαμβάνει τα άκρα, τα στηρίγματα, τους κρίκους και τις παραμάνες για να κρεμάσετε με ευκολία τις κουρτίνες σας. Ο μονός αυτός σιδηρόδρομος είναι ιδανικός για να τοποθετηθεί στον τοίχο ή από το ταβάνι. Μπορεί ακόμα να εφαρμοστεί εσωτερικά από μετόπες, κατασκευαστικές κορνίζες γύψινες εσοχές ή ακόμη και κάτω από δοκάρια.
| Βάθος: | 2 εκ |
|---|
| Χρώμα | Ασπρόμαυρο |
|---|---|
| Width | 300 cm |
| Depth | 2 cm |
| Height | 2 cm |
| Total weight | 0.812 kg |
| Material | Αλουμίνιο |
| Κατασκευαστής | Grace |

Διάμετρος
Σε απόθεμα
Διάμετρος
Σε απόθεμα

Διάμετρος
Σε απόθεμα















Διάμετρος
Σε απόθεμα












81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ρουστίκ
Σε απόθεμα
16×100×29 εκ, με πόδια, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα


27×4 εκ
Σε απόθεμα